logo-ata-baca

Ata Baca Temizleme

2017 yılında Eskişehir bölgesinde kurulmuş olan firmamız sizlere 7/24 hizmet sunmaktadır.

Eskişehir Yetki belgeli Baca temizleme

Ata Baca Temizleme Hakkında

2017 yılında Eskişehir bölgesinde kurulmuş olan firmamız sizlere 7/24 hizmet sunmaktadır. Bacalarınız ücretsiz expertiz yapılarak yerinde görülüp değerlendirilir ve en uygun  fiyat çalışmasının ardından sizlerin müsait olduğu günler belirlenerek hizmet sağlanmaktadır. Kullandığımız son teknoloji , kalifiye ve  alanında eğitimli ekibimizle, yangın güvenliği ve Eskişehir Baca temizleme alanında  itfaiye tecrübesi olan elemanlarımızla, diğer firmalardan çok daha kaliteli hizmet vererek ve profesyonel çözümler üreterek müşterilerimizin memnuniyetini her zaman en üst seviyede tutmayı başardık.

Eskişehir genelinde  Oteller , Alışveriş Merkezleri, Sanayi Tesisleri, Restoran , Kafeler , hastaneler , kalorifer sistemleri , kombiler ve Konutlar olmak üzere,  bacanın olduğu her sektörde hizmet vermekteyiz. Sektöre bağlı her noktada hizmet anlayışını görev edindik.

Uzun yıllar bu sektörde tecrübe sahibi olmuş olan personelle çalışmaktayız. Her geçen gün sektörel gelişmeleri takip ederek yeniliklere ayak uydurmaya çalışan ve gerekli eğitimleri kurslar aracılığı ile alan personellere sahip olmamız Ata baca temizleme firmasını eşsiz kılmaktadır.

Ucuz Baca Temizleme

Elimizden geldiğince müsteri potansiyelini arttırmak amacıyla en uygun fiyatla baca temizleme hizmeti sağlamaktayız.

Ücretsiz Keşif İmkanı

Müsterilerimiz bizleri 7/24 arayabileceği gibi ücretsiz keşif imkanın dan da yararlana bilirler.

MÜŞTERİ YORUMLARI​

İnsanların bizim ve hizmetlerimiz hakkında düşüncelerini öğrenin.

Fahrettin POYRAZ

Poyraz fast food ve CEO

Gerçekten  şüphe duyacağınız bir fiyatla size en iyi Baca temizleme hizmeti verecek en iyi şirkettir.

 

Nihal CANDAN

Mavi döner ve CEO

Eskişehir de baca temizliği yaptırılacak en iyi firma kesinlikle tavsiye ederim. Uygun fiyatla belirli periyotlarla firmamızın yağlı bacasını temizletiyoruz.

 

Naciye SANCAK

Ev Hanımı

Evimizin bu yaz bacasını temizlettirdik inanılmaz derecede ısı ve yakıt tasarrufu sağladık bütün herkese tavsiye ederim Ata baca temizleme mükemmel.

 
Başa dön
Call Now ButtonŞimdi Ara