Eskişehir Şömine baca temizleme-Eskişehir Şömine baca temizliği

Eskişehir Şömine Baca Temizleme​

Eskişehir Şömine Baca Temizleme

Yapılara özel bir değer katan şömineler elbette ki belirli dönemlerde temizlenmek zorundadır. Eğer sizde Eskişehir şömine baca temizleme lokasyonunda bu çalışmayı yapabilecek bir firma arıyorsanız web sayfamızın hizmetlerinden mutlaka yararlanmanızı tavsiye ediyoruz. 

Çünkü bu tarz çalışmalarda bir hayli deneyimimiz bulunuyor ve uzman ekibimiz aradığınız nitelikli hizmetleri ayağınıza getiriyor. 

Elbette çalışma sırasında teknolojik imkânlardan azami miktarda yararlanıyoruz ve %100 temizlik sağlandıktan sonra çalışmamızı sonlandırıyoruz. İsterseniz şimdi nasıl bir hizmet ürettiğimizi detaylarıyla aktarmaya çalışalım.

Eskişehir Şömine baca temizleme-Eskişehir Şömine baca temizliği

Baca Temizleme ve Kurulum İşlemleri İçin Firmamızı Tercih Edebilirsiniz

Bilindiği üzere yangınların çoğu baca sistemlerinde meydana gelir ve baca temizleme işlemi geciktirildiğinde özellikle katı yakıt kullanımından kaynaklı yangınlar maalesef kaçınılmaz bir sonucu beraberinde getirir.

 Dolayısıyla bu tür bir faciayı yaşamamak adına baca temizliği işleminin zamanında ve doğru standartlarda gerçekleşmesi hayati önem taşır. Bunun yanı sıra mevcut yönetmelikler ve yasal statüler gereği zaten baca temizliği en az yılda bir kez yapılmak zorundadır.

 Buradan hareketle bu temizlik işlemi için doğru adreste bulunduğunuzu rahatlıkla ifade edebiliriz efendim. Peki, süreç nasıl başlıyor ve sizlere hangi nitelikli hizmetleri sunuyoruz. Dilerseniz bu noktadan itibaren hizmetlerimizi maddeler halinde aktarmaya çalışalım;

  • Öncelikle uygulama sahasında bir keşif işlemi gerçekleştiriyoruz. Ücretsiz olarak yapmış olduğumuz bu keşif sonrasında sizlere en uygun fiyatları takdim ediyoruz
  •  
  • Firmamızı tercih etmeniz durumunda sizlerin belirleyeceği tarih aralığında şömine temizlik çalışmasına start veriyoruz. Gerek şöminenin bulunduğu noktadan dışarı doğru gerekse çatıdan aşağı doğru robotik cihazlar kullanarak temizlik işlemini son derece kısa sürede tamamlıyoruz.
  •  
  • Çalışma sonunda talep ederseniz bir rapor düzenleyerek gerçekleştirmiş olduğumuz çalışmayı resmi anlamda belgeliyoruz.
  •  
  • Bu belge özellikle şöminenin bir işletme içerisinde yer alması durumunda resmi makamlara takdim edilecek bir statüdedir.
  •  

Şömine Baca Temizliği İhmal Edilmemelidir

Hepimizin bildiği üzere şömineler geniş bir zeminde ısı üretmek için tasarlanmış yapı elemanlarıdır. Dolayısıyla şömine baca temizliği periyodik olarak yapılmadığında uygulamanın yer aldığı mekânın yeterli hava sirkülasyonu sağlanamadığı için dumanla kaplanması kaçınılmazdır.

 Üstelik şömine bir işletmede yer alıyorsa bu duman işletme misafirlerinin olumsuz puan vermesine neden olacaktır. 

Lütfen bu tarz bir sorunla karşılaşmadan önce Eskişehir şömine baca temizleme ve kurulum hizmetlerini aramaktan çekinmeyiniz. Son derece makul fiyatlarla gerçekleştirmiş olduğumuz çalışmalardan büyük memnuniyet duyacağınıza eminiz.

 Detaylı bilgi için Eskişehir baca temizleme eya  https://www.facebook.com/eskisehirbacatemizleme/ adresinden faydalanabilirsiniz.

Rate this post

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön
Call Now ButtonŞimdi Ara