Eskişehir Restaurant baca temizleme-Eskişehir Restaurant baca temizliği

Eskişehir Restaurant Baca Temizleme

Eskişehir Restaurant Baca Temizleme

İşletmeler arasında en hassas temizlik işlemi gereken yerlerin başında hiç kuşkusuz restoran ve lokantalar geliyor. Eğer bu tarz bir hizmet arayışı içerisindeyseniz Eskişehir restaurant baca temizliği lokasyonunda yetkili firmamızdan profesyonel hizmet talep edebileceğinizi biliyor muydunuz? Evet, efendim bu noktada sizlere uzman desteği sağlıyoruz ve çalışmalarımızdan büyük memnuniyet duyacağımızı düşünüyoruz. Çünkü gerek yangın tehlikesi gerekse temizlik geciktirildiğinde bakteri kaynaklı ortaya çıkacak kötü kokular işletmenin imajını zedeleyecektir. Bu olumsuz tablonun önüne geçmek için lütfen web sayfamızda yer alan telefon numaralarımızı aramaktan çekinmeyiniz. Kaldı ki bu tür işletmelerde baca ve havalandırma temizliği yasal zorunluluktur.

Eskişehir Restaurant baca temizleme-Eskişehir Restaurant baca temizliği

Lokanta Baca Temizliği Yılda İki Kez Yapılmak Zorundadır

Yürürlükte bulunan yönetmelikler ve yasalar çerçevesinde Restaurant ve lokanta baca temizliği yıl içerisinde belirli dönemlerde 2 kez gerçekleşmek zorundadır. Buradan hareketle firmamızdan profesyonel destek talep etmeniz durumunda öncelikle işyerinizde baca ve havalandırma sistemlerini gözden geçirdiğimiz bir fizibilite çalışması ile temizlik projesine start veriyoruz. Çünkü çalışma sırasında ihtiyaç duyulacak ekipmana ve kullanılacak araç gerece bu fizibilite çalışması sonucunda karar veriyoruz.

Baca Temizliği İşletmenin Prestijinin Doğrudan Etkiliyor

Takdir edersiniz ki içerisinde keyifli ve lezzetli yemeklerin yenildiği bir işletmenin prestiji her şeyin önünde olmak durumundadır. Dolayısıyla havalandırma tertibatı kirli ve baca temizliği yapılmamış işletmelerin prestij kaybına uğramamaları kaçınılmazdır. Oysa böyle bir durumla karşılaşmanıza hiç gerek yok. Firmamız bu işlemi çok kısa süre içerisinde gerçekleştiriyor ve robotik cihazlar yardımıyla işletmenizin baca ve havalandırma tertibatını tertemiz bir şekilde sizlere teslim ediyoruz.

 Tabi restaurant baca temizliği yasal şartnamelere göre gerçekleştirildiğinden işlem sonucunda resmi makamlara sunulmak üzere sizlere bir de rapor düzenliyoruz. Çünkü firmamız belediye başkanlıkları ve itfaiye müdürlükleri nezdinde yetkilendirilmiş bir kuruluştur ve düzenlediğimiz rapor bu kurumlar tarafından gerçekleştirilecek denetimlerde ibraz edilmek üzere mutlaka saklanmalıdır. İzin verirseniz bu noktada küçük bir hatırlatma daha ilave edelim. Firmamız Eskişehir restaurant baca temizleme lokasyonu dışında, davlumbaz montajı, kalorifer baca temizleme ve yağlı kanal temizliği gibi çalışmalarda yapmaktadır. Saymış olduğumuz hizmetler için firmamızı günün her saatinde arayabilirsiniz. Etkin ve hızlı temizliğin adresi firmamızı tercih ettiğiniz için şimdiden teşekkür ediyoruz ve esenlikler diliyoruz

 Detaylı bilgi için Eskişehir baca temizleme eya  https://www.facebook.com/eskisehirbacatemizleme/ adresinden faydalanabilirsiniz.

Rate this post

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön
Call Now ButtonŞimdi Ara