Eskişehir kalorifer baca temizleme-Eskişehir kalorifer baca temizliği

Eskişehir Kalorifer Baca Temizleme

Eskişehir Kalorifer Baca Temizleme

Bilindiği üzere kalorifer sistemleri yanıcı maddelerin sağladığı enerji ile ısınma ihtiyacını karşılıyorlar. Tabi bu durum dönemsel olarak gerçekleştirilmesi gereken Eskişehir kalorifer baca temizleme işlemini gündeme getiriyor.

 Çünkü bu temizlik işlemi zamanında yapılmadığında maalesef yangın gibi önemli kazaların meydana gelmesine neden oluyor. 

 

Eğer sizlerde binanızın veya tesisinizin kalorifer baca sistemlerini en etkin şekilde temizletmek istiyorsanız şu an bulunduğunuz adresimiz tam da aradığınız hizmetin modern koşullarda sunulduğu bir konsepte çalışmalar gerçekleştiriyor efendim. 

Üstelik tüm nitelikli hizmetlerimizi oldukça makul bir fiyat eşliğinde sürdürüyoruz.

 

 İsterseniz sizleri daha fazla bekletmeden Eskişehir kalorifer baca temizleme işlemini nasıl gerçekleştirdiğimiz hakkında önemli ayrıntıları paylaşmaya başlayalım.

Eskişehir kalorifer baca temizleme-Eskişehir kalorifer baca temizliği

Eskişehir Kalorifer Baca Temizliği Yılda İki Kez Mutlaka Yapılmalıdır

Yürürlükte bulunan yasalar gereği kalorifer sistemlerinde tür olarak katı ve sıvı yakıt kullanan tüm binaların normal şartlarda yılda iki kez Eskişehir kalorifer baca temizliği yapması gerekiyor. 

Çünkü gerek katı gerekse sıvı yakıt içerisinde bol miktarda yağlı madde bulunur ve bu maddeler zamanla birbirlerine yapışarak baca içerisinde bir katman oluştururlar. 

İşte bu katman bir süre sonra kalınlaşarak tekrar hem yanıcı özellik kazanır hem de ortaya çıkan dumanın tahliyesini zorlaştırır.

 Dolayısıyla yangın gibi bir felaket ile karşılaşmadan bu temizlik işleminin yapılması şarttır diyebiliriz.

Eskişehir Baca Temizleme İşleminde Otomasyon Cihazlar Kullanıyoruz

Geleneksel yöntemlerle insan gücüne dayalı bir Eskişehir baca temizleme işlemi ne kadar titiz çalışılırsa çalışılsın maalesef istenilen sonuçlara ulaşamıyor. Ancak otomasyon cihazlarda bu risk sıfıra iniyor ve %100 etkili bir temizlik işlemi gerçekleştiriyor. 

 

 

Üstelik firmamızın gerçekleştirdiği bu otomasyon işlem sonucunda bir rapor düzenliyoruz ve resmi kurumlar talep ettiğinde bu belgeyi ibraz edebiliyorsunuz. izin verirseniz Eskişehir kalorifer baca temizleme işlemi ile ilgili çok önemli bir detayı daha paylaşalım. 

Kuruluşumuz bağlı bulunduğumuz Belediye başkanlığı ve İtfaiye Müdürlüğü tarafından yetkilendirilmiş bir kuruluştur ve resmi belge düzenleme yetkisine sahiptir Dolayısıyla gerçekleştirmiş olduğumuz tüm hizmetler resmi anlamda değer taşımaktadır ve firmamızı tercih etmeniz için son derece geçerli bir nedendir efendim. 

Tabi firmamız Eskişehir kalorifer baca temizleme dışında daha pek çok benzer hizmeti aynı anda takdim edebiliyor. 

Örneğin Yağlı Kanal Temizliği (havalandırma tertibatları), şömine baca temizliği veya davlumbaz montajı gibi tüm hizmetlerimizden en profesyonel şekilde yararlanabileceğinizi lütfen unutmayınız. Esenlikler diliyoruz.

Detaylı bilgi için https://www.facebook.com/eskisehirbacatemizleme/ adresinden faydalamabilirsiniz.

Rate this post

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön
Call Now ButtonŞimdi Ara